...

 

 

 

 

ADRES :

 

Onur Cad. No:8/17 Maltepe/ANKARA

 

Tel,Fax:      

(312) 2318000

(312) 2291177

 

Gsm:

(530)353 53 07

                           

 

E-mail: av.fatmayasarsezer@gmail.com 

         

 


  

 2000 yılında Ankara’da Av.Fatma Yaşar SEZER tarafından kurulan "Sezer Avukatlık&Danışmanlık Bürosu", kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı ve branşlaşmaya yönelik gelişmeyle Türkiye'nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

 

  Kuruluş itibariyle , özellikle İŞ KAZALARI'ndan kaynaklı maddi ve manevi tazminatlar ve İŞ HUKUKU konusunda branşlaşmış olan büro,Türkiye genelinde yüzlerce İş Kazası ve İş Mağduru'nun hukuksal haklarını örnek olacak şekilde savunmuştur.

 

  Hukuk büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Çalışanlarımız, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler ve ihtimaller aktarılmakta ve ayrıca müvekkillerin onayı alınmaktadır. Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek için, ulusal ve uluslararası alanda çalışan diğer hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla çalışmakta ve mütalaa almaktadır.

 

       Büromuz, Av.Fatma Yaşar SEZER liderliğinde çalışma hayatına devam etmektedir.